Brevet Nerezine 2017

Damijan Zupanc se je zadnjo aprilsko soboto udeležil 200 kilometrskega breveta po Cresu in Lošinju.

Start breveta je bil pred hotelom Televrin v Nerezinah, ki jih posavci še kako dobro poznamo. Trasa je kolesarje iz Nerezin vodila do prve kontrolne točke v Lubenicah. Druga kontrolna točka je bila v trajektnem pristanišču Porozine, tretja pa v Meragu. Iz Meraga jih je trasa vodila do Malega Lošinja, potem pa nazaj do izhodišča v Nerezinah.

Kolesarji so na tej edinstveni kolesarski avanturi premagali skoraj 4000 višinskih metrov vzpona.

Čestitamo!

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Lahko uporabite te oznake HTML in atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>