11. VN Občine Komenda

V Komendi je v nedeljo potekal celodnevni kolesarski dogodek. Dopoldne so se kategorije amaterji, masterji in ženske pomerili na 11. Veliki nagradi Občine Komenda, v popoldanskih urah pa so se dečki, deklice in mlajše mladinke borili za naslove državnih prvakov.

Dopoldanska dirka je potekala na krožni progi dolžine 3,3 kilometra, število krogov pa je bilo različno glede na kategorije. Kategorije amaterjev in master A-D so morali prevoziti 18 krogov, kategorije master E-I in ženske pa šest krogov manj.

Uspešno sta na dirki nastopila tudi Slavko Petrič, ki je bil 2. v kategoriji master F, in Srečko Brulc, ki je bil 3. v kategoriji master A.